BLOG CMC

Blog Czech MultiSport Coaching

Aktuální informace z týmů, pohled do zákulisí a všechny další informace

Po návratu ze soustředění z Toskánska se nás čekal opravdu nabitý program. Hned víkend na to začalo. První závody, hned UCI C3 ve Stříbře. První závod je vždy taková neznámá. Jak máme natrénováno? Co soupeři? Kde budeme získávat, a kde ztrácet? No zkrátka, bylo více otázek než odpovědí.

Každá mince má dvě strany. A to přesně vystihoval letošní únor. Zejména počasí v tomto měsíci. Kdo byl rád? Kdo si užil zimu? Kdo už zimní výbavu hodil do kouta a nemůže se dočkat prvních závodů letní sezóny? Už někdo závodil??

Cyklokrosová sezóna se blíží do velkého finále. Tím, jak všichni fanoušci ve světě cyklistiky ví bude Mistrovství světa v jihočeském Táboře. Areál Komora však ožil již o víkendu 13. – 14. 1. Na programu byl národní šampionát. Který kromě rozdělení medailí, sloužil jako generálka na MS a také to byl poslední závod před uzavřením nominace.

Pro letošní cyklokrosovou sezónu máme novou posilu týmu. Do naší party CMC přichází světová cyklistka s velkými ambicemi. Jsme rádi, že můžeme u nás přivítat Nikolu Noskovou a doprovázet ji na cestě v elitní kategorii na cyklokrosových závodech.

Členka našeho Czech Multisport Coaching týmu Mája Erbenová se dokázala probojovat na Olympiádu dětí a mládeže, která se po kovidové pauze konala ne po dvou, ale po 3 letech v Olomouckém kraji. ( V roce 2019 jí pořádal kraj Liberecký). Jedná se o největší sportovní událost pro děti ve věku od 11 do 17 ti let. Akce proběhla poslední...

Přibližně před rokem a půl jsem se setkala s Honzou Kyselou, tedy přesněji se ozvala Honzova paní, že by ráda dala Honzovi k narozeninám tréninkový plán a asi nikdo z nás tenkrát netušil, jak náročné to bude. Skloubit práci s náročným tréninkem, minimalizovat množství najetých a naběhaných hodin, tak, aby zbyl čas na rodinu, ale povedlo se a Honza...