Helena Karásková Erbenová

závodnice, trenérka

24 let v profesionálním sportu triatlon, lyžování, cyklistika, běh, multisport (2x účast ZOH, 5násobná mistryně světa) Helena má na starost trénink fyzičky, tréninkové plány, komunikaci a účetnictví 

 

Vladislav Karásek

závodník, trenér techniky

21 let aktivní cyklista horské kolo, silniční kolo, cyklokros, BMX, zakladatel Lekcí Bajku, péče o začínající i pokročilé svěřence, průvodce jednotlivými tréninky, ředitel závodů, organizátor kempů

Roman Neshyba

Před pár lety jsem se rozhodl přesunout větší část své sportovní energie od míčových a kolektivních sportů, kterým jsem se věnoval v podstatě od dětství, k plavání, běhání, kolu a vytrvalosti obecně. Bylo hodně co se učit. A proto, že se rád učím od těch nejlepších, byli pro mě Helča s Vláďou jasnou volbou — jak profesně, tak lidsky. S nimi a s parťáky a parťačkami ze CMC se vždycky výkonnostně posouvám nahoru a zároveň se u toho i výborně bavím, což je možná ještě důležitější.

Marianna Erbenová

Ráda jezdím na kole, běhám a lyžuji, ale kolo mě baví za všeho nejvíc. Pod Láďou a Helčou mám pocit, že se můžu pořád zlepšovat. Líbí se mi jakou máme skupinu lidí od malých, jako jsem já, až po velké a navzájem si můžeme pomáhat. 

Eva Mlčáková

Baví mě sport a můj čtyřnohý pětisetkilový jeliman. Vše ještě víc, když to mám s kým sdílet.

A k vám?... Co tak asi říct? Že tak milé a bezprostřední duo jsem zatím nepotkala, navíc to tak přirozeně umíte skloubit s profesionální činností, že to je opravdu talent.

Čím víc vás poznávám, tím je to lepší.


Marek Čumpelík

Ve svém životě buďto jím, spím nebo dělám nějaký sport. Před třemi lety jsem se mu začal věnovat vážněji a poslední rok pod trenérským vedením Helči. Během toho roku jsem udělal velký pokrok a dosáhl výsledků, ve které jsem ani nedoufal. A díky Vláďovi jsem sjel, co bych v životě na kole nesjel. 😊

Markéta Grégrová

Už od mala ráda sportuji, začínala jsem plaváním a tancováním, trochu jsem pokoušela triatlon, zkusila gymnastiku, a ráda jezdím na kole a učím se nové věci. Do CMC jsem šla hlavně kvůli technice, která mě moc nešla a trochu jsem se bála. Za čas co jezdím v týmu jsem se posunula jak v technice tak i ve výkonnosti . Baví mě tréninky protože jsou pokaždé super nejen fyzicky ale i zábavné a to hlavně díky tomu že jsme v týmu super kolektiv. A jsem moc ráda že můžu být jeho součástí. 

Fanda Harakal

Baví mě kolo, běh, triatlon a běžecké lyžování. Nejvíce mě baví horské kolo, hlavně díky Láďovi. K CMC jsem se přidal, protože jsem chtěl zlepšit techniku a hlavně fyzičku. 

Šimon Tomáš

Baví mě kolo, běh a běžecké lyžování. Nejvíce mě baví kolo, protože mám rád terén a adrenalin. K týmu CMC jsem se přidal, protože jsem chtěl zlepšit fyzičku a techniku. Na tréninky mě baví chodit, protože se naučím hodně nových věcí. 


Amálka Dajčová

Už od svých 4 let závodím na horském kole. Baví mě na něm technika, ale co si musím ještě zlepšit je fyzička, proto jsem se přihlásila do CMC, aby mě posunuli ještě výš. Trénování je pro mě zábavnější když jezdíme společně, protože je u toho sranda a hecneme se, když někdo sjede těžký sjezd. Jako doplňkové sporty dělám horolezectví, florbal a běžecké lyžování. Jsem ráda, že jsem potkala Vláďu a Helču, jsou to fajn trenéři.

Štěpán Bondy

K týmu jsem se přidal v září 2022. Už od mala sportuju. Nejvíc mě baví horské kolo, silniční kolo a i cyklokros. Jezdím rád na běžkách. Občas i běhám. Tréninky jsou boží. K CMC jsem se přidal, protože jsem chtěl zlepšit techniku a hlavně fyzičku. Helča a Vláďa jsou skvělí a umí poradit. 

Tadeáš Berka

Ze všech sportů co jsem kdy zkusil mě nejvíc baví kolo, a na kole nejraději jezdím techniku. Do CMC jsem se přidal, abych si zlepšil fyzičku i techniku. Na trénincích mě vždy baví zajezdit si s Láďou a zničit se s Helčou.

Kateřina Dušková

Roman Tomeš

Mám rád sport, nejvíc mě baví horská kola a cyklokros, ale chtěl bych zkusit i silniční. V zimě mě baví běžky. Trénink s Vláďou a Helčou v CMC mě moc baví.

Michal Vaněček

Strašně rád sportuju, nejvíc mě baví běžky. Taky rád běhám a jezdím na kole. V CMC bych se moc rád naučil lepší techniku a ovládání kola. Helča a Vláďa jsou skvělí trenéři., velmi dobře se s nimi učí, je to i zábava jako s celým týmem.

Lucie Zelená

Valča Trvalcová

David Trvalec

Jakub Trvalec

Tomáš Hataš

Michal Dajč

Sára Tomášová

Michal Graman

Miluju hory v jakémkoli ročním období... S Xterrou jsem začal sice až ve 40, ale o to víc si ji užívám se vším co k ní patří — místa, lidi, pozitivní energie.

 Proč Karáskovic skupina? Je to velmi jednoduché, kdo sleduje Xterru, musí znát Helču, kdo zná Helču, zná Vláďu... Ti dva jsou ve svých oborech špička, navíc obrovští sympaťáci, takže to, že můžu být součástí jejich týmu není něco, kam bych se přihlásil, ale velké privilegium, že mě mezi sebe vzali.

Jaroslav Nový

překážkové běhy, běh

Když jsem trénoval sám, bez jakéhokoliv vedení měl jsem pocit, že moje výkonnost stagnuje. Ale od té doby co trénuji s Helčou vidím, že s pravidelnými a různorodými tréninky se posouvám dál. Moje tréninky dostali smysl a řád a já jsem vděčný, že mohu s Helčou spolupracovat a posouvat se k vyšším cílům.

Ondra Kroupa

Nejvíc mě baví kolo a běh a pro zábavu dělám běžecké lyžování. K týmu jsem se přidal, protože jsem chtěl zlepšit kvalitu mého ježdění i když jsem už v nějakých týmech byl, tento tým byl pro mě nejlepší. Za dobu co tu jsem, jsem se hodně zlepšil jak v technice, tak i v rychlosti a vytrvalosti. 

Jana Sichálková

Můj život je neustále v pohybu a sport je mou součástí už od mala. Nejvíc jsem si to uvědomila až s příchodem miminka. Od té doby se snažím věnovat triatlonu a samostatně běhu a cyklistice. Mimo to ještě pracuji s naším koníkem. 

Motto: "Nevzdávej se bez boje."

Rozárie Kuchařová

Nikola Nosková

Martin Soles

Lucka Nedomlelová

Žiju sportem. Baví mě toho spousta. Vrcholově dělám MTBO (zatím) a nebráním se zkoušení nových věcí. 

Na CMC zbožňuju tu partu a to jak jsem se díky našim trenérům posunula.

Jonáš Hellmich

Baví mě kolo, běh, běžecké lyžování. Dříve jsem jezdil olympijský triatlon, ale víc mě zaujal terénní triatlon. Můj nejlepší výsledek bude asi druhé místo na MČR v běžeckém lyžování.

Ondra Hoffman

Baví mě venkovní sporty — kolo, běh, běžecké lyžování.

K týmu jsem se přidal protože jsem zlepšit dovednosti na horském kole a baví mě to trénovat ve skupině. Na tréninku se hodně naučím, díky trenérovi Vláďovi.

Šimon Hoffman

Nejvíc v životě mě baví jezdit na kole.

K týmu jsem se přidal, abych zlepšil techniku.

Tréninky mě baví, protože jezdíme v hezkém terénu.

Aneta Bauerová

„VŽDY TÁHNEME ZA JEDEN PROVAZ“

JSME TÝM ...

CHCEŠ SE K NÁM PŘIDAT?CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?

Pošlete nám vyplněné kontaktní informace na vás a my se vám obratem ozveme zpátky a domluvíme se na schůzce, kde probereme vaši představu a plány.