Helena Karásková Erbenová

závodnice, trenérka

24 let v profesionálním sportu triatlon, lyžování, cyklistika, běh, multisport (2xúčast ZOH, 5 násobná mistryně světa) Helena má na startost trénink fyzičky, tréninkové plány, komunikaci a účetnictví  

 

Vladislav Karásek

závodník, trenér techniky

21 let aktivní cyklista horské kolo, silniční kolo, cyklokros, BMX Zakladatel Lekcí Bajku, péče o začínající i pokročilé svěřence, průvodce jednotlivými tréninky, ředitel závodů, organizátor kempů

Lucka Nedomlelová

Žiju sportem. Baví mě toho spousta. Vrcholově dělám MTBO ( zatím ) a nebráním se zkoušení nových věcí. 

Na CMC zbožňuju tu partu a to jak jsem se díky našim trenérům posunula.

Honzík Lubas

"Na kole jezdím od 4 let. Rok předtím už jsem ale začal drandit na odstrkávadle, na kterém jsem si v Liberci Vesci vyzkoušel svůj první dětský závod seriálu Kolo pro život. Postupně jsem na "kápéžetku" prošel všemi věkovými kategoriemi závodů Junior Trophy. Tu poslední 12-13 let jsem letos zakončil na 4. místě v celkovém pořadí. Kolo mě za tu dobu chytlo a baví mě čím dál víc. Chci se na něm pořád zlepšovat, hlavně v technice jízdy. 

Lekce bajku, vedené trenéry Láďou a Helčou, jsou boží a hodně mi pomohly. Už se nemůžu dočkat, až do sezóny 2021 nastoupím v dresu nového týmu CMC."

Michal Graman

Miluju hory v jakémkoli ročním období.... s Xterrou jsem začal sice až ve 40, ale o to víc si ji užívám se vším co k ní patří - místa, lidi, pozitivní energie.

 Proč Karáskovic skupina? Je to velmi jednoduché, kdo sleduje Xterru, musí znát Helču, kdo zná Helču, zná Vláďu... ti dva jsou ve svých oborech špička, navíc obrovští sympaťáci, takže to, že můžu být součástí jejich týmu není něco, kam bych se přihlásil, ale velké privilegium, že mě mezi sebe vzali.

Jonáš Hellmich

Baví mě kolo, běh, běžecké lyžování. Dříve jsem jezdil olympijský triatlon, ale víc mě zaujal terénní triatlon. Můj nejlepší výsledek bude asi druhé místo na MČR v běžeckém lyžování.

Marianna Erbenová

Ráda běhám, jezdím na kole, plavu, jezdím na lyžích a jezdím na kolečkových bruslích...Ale nejvíce mě baví běhat s pejskem

Ondra Hoffman

Baví mě venkovní sporty - kolo, běh, běžecké lyžování.

K týmu jsem se přidal protože jsem zlepšit dovednosti na horském kole a baví mě to trénovat ve skupině. Na tréninku se hodně naučím, díky trenérovi Vláďovi.

Šimon Hoffman

Nejvíc v životě mě baví jezdit na kole.

K týmu jsem se přidal, abych zlepšil techniku.

Tréninky mě baví, protože jezdíme v hezkém terénu.

Jaroslav Nový

překážkové běhy, běh

Když jsem trénoval sám, bez jakéhokoliv vedení měl jsem pocit, že moje výkonnost stagnuje. Ale od té doby co trénuji s Helčou vidím, že s pravidelnými a různorodými tréninky se posouvám dál. Moje tréninky dostali smysl a řád a já jsem vděčný, že mohu s Helčou spolupracovat a posouvat se k vyšším cílům.

Eva Mlčáková

Baví mě sport a můj čtyřnohý pětisetkilový jeliman. Vše ještě víc, když to mám s kým sdílet.

A k vám?... co tak asi říct? Že tak milé a bezprostřední duo jsem zatím nepotkala, navíc to tak přirozeně umíte skloubit s profesionální činností, že to je opravdu talent.

Čím víc vás poznávám, tím je to lepší.


Jana Sichálková

Můj život je neustále v pohybu a sport je mou součástí už od mala. Nejvíc jsem si to uvědomila až s příchodem miminka. Od té doby se snažím věnovat triatlonu a samostatně běhu a cyklistice. Mimo to ještě pracuji s naším koníkem. 

Motto: Nevzdávej se bez boje.

Marek Čumpelík

Ve svém životě buďto jím, spím nebo dělám nějaký sport. Před třemi lety jsem se mu začal věnovat vážněji a poslední rok pod trenérským vedením Helči. Během toho roku jsem udělal velký pokrok a dosáhl výsledků, ve které jsem ani nedoufal. A díky Vláďovi jsem sjel co bych v životě na kole nesjel. 😊

Ondra Kroupa

Aneta Bauerová

Roman Neshyba

Před pár lety jsem se rozhodl přesunout větší část své sportovní energie od míčových a kolektivních sportů, kterým jsem se věnoval v podstatě od dětství, k plavání, běhání, kolu a vytrvalosti obecně. Bylo hodně co se učit. A proto, že se rád učím od těch nejlepších, byli pro mě Helča s Vláďou jasnou volbou - jak profesně, tak lidsky. S nimi a s parťáky a parťačkami ze CMC se vždycky výkonnostně posouvám nahoru a zároveň se u toho i výborně bavím, což je možná ještě důležitější

Fanda Harakal

Viktor Novák

Markéta Grégrová


CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?

Pošlete nám vyplněné kontaktní informace na vás a my se vám obratem ozveme zpátky a domluvíme se na schůzce, kde probereme vaši představu a plány.