Zážitky z cyklokrosových závodů v Rýmařově: ToiToi Cup a Mistrovství ČR Masters

13.11.2023

Minulý víkend se cyklokrosoví nadšenci sjeli do Rýmařova, aby se zúčastnili závodů v rámci ToiToi Cup a Mistrovství České Republiky v kategorii Masters. Tým Czech MultiSport Coaching nezůstal stranou a přivezl z těchto událostí zajímavé zážitky a medaile.


ToiToi Cup: Úspěchy a Výzvy

Tomáš Hataš v akci

Sobotní závod českého poháru ToiToi Cup nabídl divákům a závodníkům nekompromisní souboje na tratích Rýmařova. V kategorii starších žáků se do boje postavil Tomáš Hataš. Po dlouhém boji a výborném výkonu obsadil konečné 8. místo, přestože dlouho bojoval o třetí pozici.

Tadeáš Berka: druhý závod, první zkušenosti

Následoval závod kategorie kadetů, kde se poprvé představil Tadeáš Berka. I přes svůj druhý cyklokrosový závod v životě se Tadeáš umístil na solidním 55. místě ze 64 závodníků.

Nikola Nosková se vrátila k cyklokrosu ve velkém stylu

Velkým lákadlem byla účast profesionální závodnice Nikoly Noskové v kategorii Ženy Elite. Vstoupila do závodu ve velkém stylu, bojujíc o vítězství. I přesto, že nakonec skončila na druhém místě, její návrat k cyklokrosu byl pozoruhodný a slibuje vzrušující sezónu.

Mistrovství ČR Masters: Dramatický souboj o titul

V neděli se na stejných tratích odehrávalo Mistrovství České Republiky v kategorii masters. Vladislav Karásek z týmu Czech MultiSport Coaching byl jedním z favoritů na zisk titulu. Od začátku závodu diktoval tempo a rozdělil skupinu závodníků. V dramatickém závěrečném spurtu mu však chyběl jen kousek na získání titulu mistra republiky, a tak si odnesl stříbro.

Další výzvy Čekají

I přes malé zklamání z nedělního závodu je tým Czech MultiSport Coaching plný odhodlání a nadšení do dalších výzev. Dalším cyklokrosovým kláním pro ně bude TOI TOI Cup v Čáslavi za 14 dnů.

Sledujte nás, jak se vydáváme po stopách cyklokrosové sezóny!