Toskánsko 2024 → Týden plný kilometrů, radostí a mnoho dalšího

11.04.2024

               Rok se s rokem sešel a bylo načase zase utéct na chvíli do teplejších krajin. Termín byl podobný, prostě těsně před prvními závody. Ať to lítá hned od prvního výstřelu!!

Bydleli jsme na stejném místě. Místo pobytu má totiž prostě super pozici. Na jednu stanu z okna vidíte rovinu. Ta se hodí pro začátek roztočit nohy a nalítat nějaké ty základní kilometry. Pak přeběhnete dům na druhou stranu a ejhle. Ježkovi oči, tam je to samý kopec! Tam budeme v druhé půlce pečený a vařený (snad ne doslova).

Letos to byla opravdu pořádná grupa. Na každý trénink vyrážely nejméně tři silné balíky. (Joo, fakt nás bylo hodně). Jako vše i toto soustředění mělo pár mušek. První, u které jsme doufali ve velké zlepšení od loňska, a to jsou silnice. Hold děr tu je fakt dost. Ale co, jsme bajkeři, kořeny a kameny v trati jsou pro nás normální, tak těch pár díreček zvládneme. Alespoň si všichni pořádně procvičili ukazování. Ostatní byli menší a nemá cenu se o nich bavit.

Alfou a omegou je počasí. No, kdyby některé dny bylo o pár stupínků tepleji, asi bychom se nezlobili. Ale všechny tréninky se nakonec podařilo odjezdit dle plánu. I když jednou to byla zkouška jízdy na mokru. Ale nemůže svítit pořád.

Všechny maličkosti převážily a zastínili závodníci. NO prostě už se nemůžeme dočkat, co předvedou. Fakt pecka. Myslím, že hodně soupeřů bude překvapených!! Nic tady moc neprozradíme, ale fakt… Je na co se těšit. U všech.

Takže závěrem: Počasí vlastně vyšlo, kilometrů přibylo požehnaně, vyladěno na sezónu je parádně. Teď už jen se jen těšit jak to všem ve fialovo-modrém bude lítat

Tak sledujte! Je na co se těšit.